Podsumowanie X edycji akcji społecznej "Miejska Dżungla"

W dniu 06.06.2018r. w Miejskim Domu Kultury „Koszutka” w Katowicach odbyło się podsumowanie X edycji akcji społecznej realizowanej przez Urząd Miasta Katowice we współpracy ze szkołami, czyli „Miejskiej Dżungli”.
W trakcie imprezy wręczone zostały podziękowania dla realizatorów i współorganizatorów projektu.

Pani Marzena Szuba Wiceprezydent Miasta Katowice podziękowała Dyrektorom szkół aktywnie uczestniczących w akcji, przedstawicielom policji z Komendy Miejskiej w Katowicach, Straży Miejskiej, którzy wspierali uczestników w akcji parkingowej oraz prelegentom prowadzącym wykłady w katowickich szkołach.
Zostały wręczone nagrody dla uczniów, którzy wzięli udział w konkursach organizowanych w ramach projektu.

Na uroczystości byli obecni przedstawiciele naszej szkoły – Pani wicedyrektor Katarzyna Wichary- Pukacz, koordynator projektu pani Ewa Czarniecka i uczennice klasy III B – Angelika Królikowska i Weronika Kozieł.