Międzyszkolny konkurs ekologiczny

Dziękujemy za materiały i pierwsze uszyte torby - są cudne!

Ogłaszamy WIELKĄ ZBIÓRKĘ MATERIAŁÓW, z których powstaną torby na zakupy !

Dzięki prowadzonemu projektowi pt.: “Odpowiadamy za środowisko, więc o nie dbamy”nasza szkoła przyczynia się do polepszenia stanu środowiska.

Prosimy cała naszą społeczność szkolną o przeszukanie szaf, kufrów, skrzyń oraz strychów naszych babć w celu znalezienia niepotrzebnych fragmentów materiałów, z których można uszyć torby. Nie ukrywamy, że liczymy również na pomoc w szyciu.

Dzięki tym działaniom chcemy pokazać, że w bardzo prosty sposób przyczynimy się do ochrony środowiska. Tkaniny nie wylądują na śmietniku, a dzięki użyciu toreb wielokrotnego użycia zmniejszymy ilość jednorazowych plastikowych reklamówek, które często poniewierają się po naszych podwórkach.

Zacznijmy od drobnych rzeczy ! Mniej reklamówek to czystsze środowisko!

Prosimy również o pomoc w przygotowaniu szkolnego kompostownika.

Wszystkie pytania, tkaniny, gotowe torby prosimy kierować do koordynatorów projektu:
mgr Katarzyna Szymonek
mgr Dawid Ceglarek