Projekt edukacyjny

Klasa 1a bierze udział w PROJEKCIE EDUKACYJNYM "W ŚWIECIE BAJEK".

Jest to projekt, który stawia na edukację najmłodszych poprzez kształtowanie ważnych i pozytywnych wartości, poznawanie emocji, rozwijanie u dzieci wrażliwości na otaczający je świat oraz poszerzanie wyobraźni. Tym celom służyło stworzenie serii 9 opowieści, które przekazują dzieciom pozytywne wartości i skłaniają do refleksji. My wysłuchaliśmy bajkę "O dziewczynce, której strach miał wielkie oczy", a po rozmowach na jej temat i wykonaniu ćwiczeń interaktywnych, przyszedł czas na wykonanie ilustracji "strachów" dzieci - czego się boją, jak ten strach wygląda. Najczęściej był to strach przed ciemnością, wysokością, potworami, pająkami, ale był też strach przed muchami i "strach-budzik":) Zobaczcie sami:)

Autor: Aneta Tomica