Jesteś tutaj:

Dzień w teatrze

Międzynarodowy Dzień Teatru klasa 2a świętowała w Teatrze Rozrywki.
Labirynty teatralnych zakamarków, stłumione oświetlenie, piękne stroje, peruki i rekwizyty to tylko nieliczne tajemnice "teatru od kuchni"

Idziemy do kina

W środę klasy IVB i III B wybrały się do kina na film "Emma i czarny jaguar".

DZIEŃ WODY

Światowy Dzień Wody w klasie 3b i świetlicy szkolnej.

Matematyczna grafika

Klasa 7a na zajęciach z plastyki zmierzyła się z grafiką komputerową.
Zadanie pod hasłem "Matematyczna grafika" wykonywane było przez uczennice i uczniów z dużym zacięciem. Pokazali, że potrafią być cierpliwi i pracowici.
BRAWO WY

Laurki na Jubileusz 85-lecia naszej szkoły

Realizując zadanie własne z kącika plastycznego Świetliczki wykonały przepiękne laurki na Jubileusz 85-lecia naszej szkoły oraz portrety patronki Marii Curie-Skłodowskiej.
Jest to kolejne działanie w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Zakamarek - ekotriki na kąciki"

Dni Otwarte Szkoły

Dnia 14 marca odbył się dzień otwarty w naszej szkole pod hasłem ,,W szkole jest wesoło".

Dzień Liczby Pi

W ubiegłym tygodniu obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Liczby Pi.
Uczniowie wyznaczali doświadczalnie liczbę Pi, tworzyli miasto Pi, plakaty ze słowami na Pi i inne przestrzenne formy liczby Pi.

Warsztaty chemiczne

15 marca grupa uczniów z klasy 7a wzięła udział w niezwykłych warsztatach chemicznych pod nazwą „Magiczna chemia”! Odkryj z nami fascynujący świat chemii zorganizowanych w ramach Tydzień Liczb w Mieście Nauki .

Warsztaty filozoficzne

14 marca uczniowie klas 2a, 3b, 4b wzięli udział w warsztatach filozoficznych "Mądrość ukryta w słowach… A jak Ty to rozumiesz?" , zorganizowanych przez Śląski Uniwersytet Medyczny