Jesteś tutaj:

Hodowla fasoli

Hodowla fasoli w klasie 3 b rozwija umiejętności obserwacji, cierpliwości i odpowiedzialności u uczniów, zachęcając ich do troski o rośliny i środowisko naturalne.

Sukces naszych uczniów

W dniu 16 kwietnia odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Katowicach. Trzyosobowy zespół reprezentujący naszą szkołę tworzyli Julia P., Adam R. i Jan K. - uczniowie kasy 7a.

Tydzień Nowych Technologii w Mieście Nauki

Piętnastym spośród wszystkich 50 Tygodni jest Tydzień Nowych Technologii w Mieście Nauki. Wydarzenie odbywa się w ramach obchodów Europejskiego Miasta Nauki, które potrwają przez cały 2024 rok.

Zapraszamy do udziału w konkursach

Z tej okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich biblioteka zaprasza do udziału w konkursach :

Dzień Czekolady

Piątek 12 kwietnia był w szkole bardzo słodki z powodu Dnia Czekolady.

Sukces w zawodach pływackich

12 kwietnia uczniowie klas 1-4 wzięli udział w XX Delfiniadzie Pływackiej.
Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej nr 33 w Katowicach.
Na szczególne wyróżnienie zasługuje uczennica klasy 2, która stanęła na stopniach podium:
I miejsce zajęła Yeva G. w konkurencji 25 metrów...

Zabawa w teatr

Zabawa w teatr w klasie 3B była niezapomnianym wydarzeniem pełnym radości i kreatywności.

Warsztaty filozoficzne

Dziś uczniowie klas 1a, 1b, 2b wzięli udział w warsztatach filozoficznych "Jak żyć piękniej? Odkryj swój niepowtarzalny talent" zorganizowanych przez Śląski Uniwersytet Medyczny.

Wycieczka do Papugarni Carmen

Klasa 1b podczas wiosennego upału udała się na wycieczkę do Papugarni Carmen.
Papugi to wyjątkowe ptaki o inteligentnych i ciekawych osobowościach. W swojej kolekcji papugarnia ma prawie 30 różnych gatunków papug. Obecnie zamieszkuje tam ponad 120 sztuk tych uroczych stworzeń.

Dzień Marchewki

Z okazji Dnia Marchewki w szkole dominował pomarańczowy kolor, własnoręcznie zrobione surówki z marchewki smakowały wyśmienicie a liczne gazetki ozdobiły marchewkowe dekoracje.