Jesteś tutaj:

Nagrody za 1 miejsce

W piątek 19 kwietnia odwiedzili nas przedstawiciele Wojewódzkiej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Katowicach, Policji i Kuratorium, aby przekazać nam nagrody za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie dotyczącym zimowego wypoczynku: "Ferie: Bezpiecznie, Zdrowo i Zabawnie".

Tydzień Zdrowia i Bezpieczeństwa

W ramach Tygodnia Zdrowia i Bezpieczeństwa, każda klasa została zaangażowana w różnorodne aktywności mające na celu promowanie zdrowego stylu życia oraz zasad bezpieczeństwa.

Hodowla fasoli

Hodowla fasoli w klasie 3 b rozwija umiejętności obserwacji, cierpliwości i odpowiedzialności u uczniów, zachęcając ich do troski o rośliny i środowisko naturalne.

Sukces naszych uczniów

W dniu 16 kwietnia odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Katowicach. Trzyosobowy zespół reprezentujący naszą szkołę tworzyli Julia P., Adam R. i Jan K. - uczniowie kasy 7a.

Tydzień Nowych Technologii w Mieście Nauki

Piętnastym spośród wszystkich 50 Tygodni jest Tydzień Nowych Technologii w Mieście Nauki. Wydarzenie odbywa się w ramach obchodów Europejskiego Miasta Nauki, które potrwają przez cały 2024 rok.

Zapraszamy do udziału w konkursach

Z tej okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich biblioteka zaprasza do udziału w konkursach :

Dzień Czekolady

Piątek 12 kwietnia był w szkole bardzo słodki z powodu Dnia Czekolady.

Sukces w zawodach pływackich

12 kwietnia uczniowie klas 1-4 wzięli udział w XX Delfiniadzie Pływackiej.
Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej nr 33 w Katowicach.
Na szczególne wyróżnienie zasługuje uczennica klasy 2, która stanęła na stopniach podium:
I miejsce zajęła Yeva G. w konkurencji 25 metrów...

Zabawa w teatr

Zabawa w teatr w klasie 3B była niezapomnianym wydarzeniem pełnym radości i kreatywności.