Tydzień Zdrowia i Bezpieczeństwa

W ramach Tygodnia Zdrowia i Bezpieczeństwa, każda klasa została zaangażowana w różnorodne aktywności mające na celu promowanie zdrowego stylu życia oraz zasad bezpieczeństwa.

Na lekcjach wychowawczych uczniowie wykonywali zdrowe przekąski oraz tworzyli plakaty dotyczące zdrowego trybu życia. Dodatkowo, omawiano zasady bezpieczeństwa w szkole i na drodze.
Wtorek, 16.04 oraz czwartek, 18.04 były dniami intensywnych działań. W trakcie przerwy po trzeciej lekcji, klasa IIIb zorganizowała sesję ZUMBY w dużej sali gimnastycznej, zachęcając uczniów do aktywności fizycznej.
W czwartek, 18.04.2024, o godzinie 12:00 odbyły się konkurencje sportowe dla klas I-III. Do udziału w zawodach zaproszonych zostało po czterech przedstawicieli z każdej klasy. Zawody te nie tylko promowały aktywność fizyczną, ale również integrowały uczniów z różnych klas.
W rezultacie, Tydzień Zdrowia i Bezpieczeństwa był okazją do edukacji, aktywności fizycznej oraz promocji bezpieczeństwa, przyczyniając się do lepszego zrozumienia tych ważnych aspektów wśród uczniów.