"Podaj dobro dalej"

Nasi uczniowie z klasy 5a - ekipa #młodziwakcji pod opieką p. Magdy Stelmach zajęła 7 miejsce w ogólnopolskim projekcie "Podaj dobro dalej". Za zdobyte miejsce uczniowie otrzmali nagrody rzeczowe. Przypomnijmy, że uczniowie przeprowadzili w naszej szkole zbiórkę kolorowych skarpetek, a następnie udali się do szkoły Arka Noego, gdzie uczą się dzieci chore na zespół Downa. Przygotowali dla nich spotkanie pt. "Urodziny Kłapouchego" w ramach, którego poprowadzili wiele ciekawych animacji. W maju uczniowie wzięli udział w uroczystej gali rozdania nagród zorganizowanej w Krakowie przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. W czasie dwudniowego spotkania towarzyszyła im również ekipa z programu "Ziarno". Po wakacjach będziecie mogli zobaczyć odcinek z ich udziałem w TVP1. Jesteśmy bardzo ciekawi. :) A tymczasem zapraszamy was do galerii zdjęć.

Autor: Magdalena Stelmach