17 lutego "Światowy Dzień Kota"

Zapraszamy do udziału w zbiórce dla Fundacji Kocia Brygada

Kochani !

W związku z przypadającym na 17 lutego 2023 r "Światowy Dzień Kota", rozpoczynamy w Naszej szkole zbiórkę dla Fundacji Kocia Brygada. Zbieramy przede wszystkim "mokrą" karmę (w puszkach i saszetkach), żwirek, ale też środki higieniczne- płatki kosmetyczne, płyny do mycia naczyń, papierowe ręczniki. Zbiórka będzie trwała od 13 lutego do 24 lutego. Dary dla Fundacji przyjmujemy w świetlicy oraz gabinecie psychologa i pedagoga szkolnego. Proszę pamiętać, żeby do torby z darami włożyć karteczkę z imieniem i nazwiskiem darczyńcy. Przy okazji akcji zapraszamy wszystkich miłośników kotów, do przysyłania zdjęć swoich kotków na adres I.Wojciechowska@sp10kat.szkolnastrona.pl, do dnia 24 lutego. Ze wszystkich nadesłanych zdjęć, zostanie przygotowana galeria, którą opublikujemy na stronie szkoły oraz na profilu szkoły na Facebooku.

Serdecznie wszystkich zapraszamy do udziału w zbiórce i już teraz dziękujemy w imieniu kotków:)

Autor: Izabela Wojciechowska