Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023

Po miesiącach wytężonej pracy, 23 czerwca 2023 roku nadszedł czas na upragniony wypoczynek.

O godzinie 9.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Marii Curie - Skłodowskiej w Katowicach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023.

Pani Dyrektor Magdalena Poloczek przywitała uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły.

Następnie w podniosłej atmosferze odbyła się ceremonia przekazania Sztandaru Szkoły.

Pani Dyrektor złożyła rodzicom podziękowania, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły.

Wraz z przedstawicielem Rady Rodziców oraz wychowawcami klas wręczyła świadectwa i nagrody uczniom osiągającym bardzo dobre wyniki w nauce i bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.

Na koniec uczniowie klas ósmych za pomocą wierszy, piosenek wspominali lata spędzone w murach tej szkoły oraz dziękowali nauczycielom za wsparcie i trud włożony w ich nauczanie i wychowanie. Do podziękowań uczniów dołączyli również rodzice.

Po akademii uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, by otrzymać świadectwa.